33 позачергова сесія районної ради

15.11.19

14 листопада під головуванням заступника голови районної ради Н.І.Григорьєвої відбулось пленарне засідання 33 позачергової сесії Тульчинської районної ради 7 скликання.
Цьому передувала робота  засідань президії та профільних постійних депутатських комісій, на яких  депутати погодили перелік питань  сесії районної ради.
Перед  початком пленарної частини  заступником голови районної ради запропоновано присутнім депутатам та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.
   Із інформацією виступила заступник голови Тульчинської районної виборчої комісії Ірина Бойко, про те, що відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», на підставі заяви про згоду на реєстрацію депутатом Тульчинської районної ради 7 скликання, згідно до постанови №2 від 15 жовтня 2019 року визнано обраним депутатом Тульчинської районної ради 7 скликання наступного за черговістю кандидата у депутати згідно виборчого списку від Тульчинської районної організації Аграрної партії України Олександра Григоровича Смоляка. 

Заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітала обраного депутата Олександра Смоляка, відзначивши його як дієвого та принципового керівника, із побажанням успіхів у депутатській діяльності.

До порядку денного сесії районної ради внесено 6 проектів рішень, зокрема:

  • Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 26.11.2015 року №3 «Про склад постійних комісій»;
  • Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2019 по 2021 роки;
  • Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Тульчинському районі на 2017-2020 роки;
  • Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року;
  • Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;
  • Про затвердження списку присяжнихТульчинського районного суду.

Із змінами та доповненнями депутати підтримали  рішення 33 позачергової сесії районної ради.

Після завершення сесії районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати розглянули 26 проектів рішень, зокрема:

-Про роботу голови районної ради 7 скликання за звітний період.

-Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2020 рік.

-Про Програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) на 2020-2027 роки.

-Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 28 квітня 2016 року №62 «Про комплексну оборонно-правоохоронну програму Тульчинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тульчинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

-Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

-Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

-Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

-Про збільшення кількості ставок комунальної установи «Тульчинський районний трудовий архів».

- Про затвердження списку присяжних Тульчинського районного суду.

- Про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік.

- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до державної власності.

- Про надання згоди на передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до державної власності.

- Про затвердження Статуту КП «Тульчинська районна стоматологічна поліклініка» (нова редакція).

- Про передачу майна, що перебуває в оперативному управлінні відділу
 культури і туризму райдержадміністрації.. 

- Про надання дозволу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» на укладання договору оренди нежитлового приміщення.

- Про надання дозволу КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договорів оренди нежитлових приміщень.

- Про надання дозволу КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договорів оренди майна..

- Про надання дозволу КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на укладання договору оренди нежитлового приміщення.

- Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на укладення договорів оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі (приміщення біолабораторії).

- Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на внесення змін до договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі (приміщення біолабораторії)

- Про надання дозволу відділу культури і туризму райдержадміністрації на укладання договору оренди нежитлового приміщення.

-Про надання дозволу відділу культури і туризму райдержадміністрації на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.

-Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договору оренди нежитлових приміщень.

-Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради.

-Про затвердження надбавки до посадового окладу, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги заступнику голови районної ради.

-Про зняття з контролю рішення районної ради.

З усіх питань порядку денного спільного засідання комісій прийнято відповідні проекти рішень, які рекомендовано  на розгляд чергової сесії районної ради.

Також постійною комісією районної ради з питань бюджету розглянуто та прийнято рішення з питань:

- Про надання погодження райдержадміністрації на внесення змін до районного бюджету;

- Про погодження виплати премії головному лікареві КП «Тульчинська районна стоматологічна поліклініка» Баскевич Л.С.

 

 

    

 

Повернутись