Нова домівка за вигідними умовами від держави. Тестуємо послугу єОселя в застосунку Дія

31.10.22

 

 
Через повномасштабне вторгнення росії багато українців залишилися без домівок. Саме тому вже зараз держава пропонує вигідні умови для купівлі житла за програмою пільгового державного кредитування. Долучайтеся до бета-тестування послуги єОселя в застосунку Дія.

Як взяти участь?

На першому етапі програма доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

Якщо ви належите до однієї з категорій, то можете долучитися до тестування та отримати кредит на житло під 3%. Для цього в застосунку Дія подаєте заяву про участь у програмі єОселя та отримуєте попереднє рішення про погодження суми кредиту без походу в банк.

Уже під час бета-тесту ваша заява проходитиме весь реальний процес, і рішення банків будуть справжніми.

Якщо ви захисник України, медик, педагог чи науковець (повний перелік пільгових категорій, що підпадають під програму, тут), долучайтеся до бета-тесту. Реєстрація і детальні умови: https://team.diia.gov.ua.

Послуга реалізована Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерство економіки України та ПрАТ Укрфінжитло

Повернутись