Національна академія державного управління при Президентові України інформує

31.03.15

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Національна академія ) з 01 квітня 2015 року розпочинає прийом слухачів на денну, вечірню, заочну та заочно - дистанційну форми навчання за спеціальністю „Державне управління” з наданням освітньо-кваліфікаційного рівня магістр.

Прийом документів від вступників відбуватиметься по 29 травня 2015 року – до Національної академії (м. Київ) та по 12 червня 2015 року – до Одеського регіонального інституту державного управління (далі – Одеський інститут). Вступні екзамени будуть проходити – з 09 по 26 червня 2015 року.

04 квітня 2015 року з 11.00 години в Національній академії та в Одеському інституті відбудеться День відритих дверей, під час якого вступникам буде надано можливість пробного складання вступного екзамену – комп’ютерного тестування.

Просимо визначитися щодо посадових осіб місцевого самоврядування, які можуть бути направлені на навчання в Національну академію і  в Одеський інститут та довести зазначену інформацію до відома сільських, селищних, міських міст районного значення голів.

З більш детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитися на офіційному сайті Національної академії www.academy.gov.ua і за телефоном (044) 455-68-01.

Повернутись