З робочим візитом до Крижопільської селищної територіальної громади

30.03.23

29 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий здійснив робочу поїздку до Крижопільської селищної територіальної громади. Спільно із головою Тульчинської районної ради Василем Неборецьким, депутатом обласної Ради Юрієм Василишеним, Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим побували на місцевому комунальному підприємстві «Крижопільблагоустрій», який очолює депутат Тульчинської районної ради Віталій Білик та оглянули закуплену техніку.

Крижопільський селищний голова Володимир Василишен, зазначив, що за підтримки депутатів з місцевого бюджету селищної ради було виділено кошти для закупівлі спецтехніки в сумі 6,3 млн грн., в перспективі придбання потужного трактора-екскаватора, на суму близько 3 млн. грн.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що Крижопільська громада має правильні амбіції щодо розвитку, і вона їх реалізовує, зокрема в плані благоустрою та впорядкування усієї громади.

Нещодавно Крижопільська лікарня отримала від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу 30 багатофункціональних ліжок. Лікарня надає вторинну, спеціалізовану медичну допомогу: консультативно – діагностичну допомогу, стаціонарну за напрямами: невідкладні стани, терапія, педіатрія, неврологія, інфекційні захворювання, акушерство – гінекологія, реанімація та інтенсивна терапія, хірургія.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що така допомога від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу надається громадам постійно.  

Повернутись