Ветерани та їхні родини можуть отримати до 20 тисяч грн на свій бізнес: як подати заявку?

29.09.22

 

Український ветеранський фонд відшкодовує до 20 тисяч гривень на товари і обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їхніх родин. Відповідне повідомлення з'явилось на сайті КМДА.

Як повідомляє Фонд, гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їхні дружини, чоловіки, матері, діти, батьки ветеранів і ветеранок, які мають статус ВПО.

Для цього потрібно мати довідку про статус ВПО, відсканувати зроблені після 24 лютого 2022 року чеки та накладні на покупки, відсканувати або сфотографувати пакет документів:

  • паспорт заявника з пропискою,

  • виписку чи витяг з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу,

  • документ, що підтверджує статус ветерана,

  • документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження.

Зазначається, що заявку на відшкодування слід надати в розділі «Мікрофінансування» на сайті Фонду: https://veteranfund.com.ua/.   

"Протягом 10 днів після схвалення заявки маєте отримати гроші за товари і послуги, які придбали для бізнесу після 24 лютого", - йдеться в повідомленні. 

Покрокова інструкція, як саме подати заявку через аплікаційну форму - за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY

Важливо! Придбане обладнання має відповідати КВЕДам ФОПа. Тобто якщо володар автомайстерні придбав садове обладнання, то такі покупки не відшкодовуються. Покупки відшкодовують одноразово.

Із додатковими запитаннями можна звернутись на офіційну пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com

Повернутись