День донора в Тульчинській громаді

29.09.22

 

Військові реалії сьогодні наклали відбиток на усі сфери життя. Під час активних бойових дій внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну  питання донорства крові та її компонентів стає все актуальнішим. Долучитися до донорського руху – це шанс реально допомогти врятувати два- три життя однією донацією. Донорство стає ще однією лінією оборони.

Жителі Тульчинської громади з керівництвом Тульчинської міської ради, районної ради, військової адміністрації долучилися до проведення «Дня донора», організованого Вінницьким обласним Центром крові на базі  Тульчинської ЦРЛ28 вересня 2022 року. Взяли участь в проведенні  «Дня донора» більше 160 чоловік, але за певних обставин до донацій  крові було допущено 123 донори, при плані 90 донорів.

В національній кампанії донорства брали участь за покликом душі і серця студенти, військові, представники  нацполіції, медичні працівники, працівники інших  підприємств та організацій, власники приватних підприємств, внутрішньопереміщені особи громади, цілі сім’ї, домогосподарки, освітяни,  та інші.

Представники влади району та міста, адміністрація Тульчинської центральної районної лікарні висловлюють щиру подяку всім учасникам «Дня донора». Приємно те,  що більше половини донорів(74)  із  загальної кількості були залучені до кровоздачі медичними працівниками Тульчинської  ЦРЛ. А 17 медичних працівників Тульчинської  ЦРЛ  особисто здали кров.

Створені запаси крові будутьвикористані  для потреб Збройних сил України.

Сьогодні,стати донором -  двічі почесно, адже  це одна з умов забезпечення обороноздатності України  та запорука національної безпеки. 

Ваша кров може воювати!!!

 

Повернутись