Вшанували пам’ять земляків - захисників України

29.08.19
Згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621 в Україні встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначається щорічно 29 серпня. Пам’ятний день започатковано на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.
29 серпня 2019 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, учасники АТО (ООС), волонтери і громадські активісти поклали квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих вінничан – учасників АТО, Пам’ятного Хреста на честь борців за волю України.
В цей же день тульчинська делегація разом з керівництвом та представниками Шпиківської об’єднаної територіальної громади поклали квіти до пам’ятної дошки та могил учасників АТО Анатолія Грубого та Валентина Порубаного в с. Торків.
Повернутись