1 вересня – День знань

31.08.18
Дорогі учні, студенти, шановні вчителі та батьки!
 
Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо з новим навчальним роком і чудовим святом – Днем знань!
Найкращою запорукою поступального розвитку суспільства, найдорожчим скарбом України є ґрунтовні знання та міцне здоров’я молодого покоління. Адже молодим разом зі старшими наставниками вести Україну вперед у ХХІ столітті, зберігати і примножувати її добру славу, самобутні традиції, міжнародний авторитет, захищати суверенітет і територіальну цілісність Вітчизни.
 Цю відповідальну місію у непростий для країни час можуть виконати лише освічені, виховані, високоморальні, патріотичні люди, свідомі громадяни незалежної України. Закладати основи таких гармонійно розвинених особистостей, сильних і творчих характерів покликана наша система освіти разом із громадськістю, батьками.
Тож зичимо всім учням і студентам відмінних успіхів у навчанні, а вчителям, вихователям – творчих здобутків і наснаги у відповідальній педагогічній праці. Бажаємо всім землякам міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба і добробуту, невичерпного оптимізму, значних досягнень у казковій Країні знань.
Зі святом, дорогі друзі!
З повагою
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба 
заступник голови районної ради Надія Григорьєва
Повернутись