29 липня – День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29.07.21

 Сьогодні, 29 липня в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України відповідно указу Президента від 26 липня 2016 року.

 Військовослужбовці Сил спеціальних операцій є військовою елітою України, професійно виконують найскладніші та найнебезпечніші бойові завдання й завжди дотримуються свого кредо – перевага якості над кількістю. Подвиги спецпризначенців не говорять відкрито, їхні обличчя завжди залишаються прихованими, проте всі впевнені у високому рівні їхньої підготовки, загартованості, незламності духу, сміливості та рішучості.

  Ви там, де найважче – і це в жодному разі не перебільшення. Дякуємо бійцям Сил спеціальних операцій за зразкову службу і відданість обраній справі, вірність обов’язку та Батьківщині.

 Вітаємо усіх воїнів - спецпризначенців і ветеранів підрозділу з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних сил України!

  Бажаємо вам якомога більше мирних та спокійних днів, міцного здоров’я та незламної віри у свої сили та перемогу нашої України. Нехай у ваших оселях панують злагода та затишок. Ви - військова еліта України, і ми пишаємося вашою мужністю та щоденними здобутками!

 

З повагою,

Голова районної ради                         Василь Неборецький

 

 

Повернутись