Мінцифра запускає освітній проєкт IT Generation для навчання IT-спеціальностей

29.06.22

ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників, попри повномасштабну війну. 

Саме тому запускається ІТ Generation. Це проєкт, у межах якого українці отримають можливість пройти навчання безоплатно та здобути професію в галузі IT. Під час пресконференції спікери розкажуть про запуск проєкту, його етапи та умови участі.
Cпікери:
Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України; Олександр Борняков- заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT. 

Коли:29 червня о 13:30. Де: пресцентр Укрінформу, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Зареєструватися на пресконференцію та поставити запитання до спікерів можна в цій формі до 29 червня :https://forms.gle/DDvubG98vM8ZyYrC7
IT Generation реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Повернутись