Чи бути Тульчинському району?

29.02.16

В зв’язку з проведенням в Україні процесу децентралізації, відбувається реформування центральних та місцевих органів влади. Протягом останніх років цілий ряд структурних підрозділів органів виконавчої влади у Тульчинському районі уже були підпорядковані в структури інших районів.

Всі ці факти викликають занепокоєння у жителів району, оскільки в цьому вбачається, що м. Тульчин не розглядається в майбутньому адміністративно-територіальному устрої України як повітовий центр. Тому депутати Тульчинської районної ради 7 скликання звернулись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України розглянути Тульчинський район та зокрема місто Тульчин як потенційний повітовий центр в майбутньому адміністративно-територіальному устрої Вінницького регіону (області).

В результаті Мінрегіонбуду та Вінницькій облдержадміністрації були дані відповідні доручення. З відповідей вбачається, що занепокоєння жителів та керівництва району є передчасним та безпідставним. Та чи справді це так?

Надаємо можливість кожному ознайомитись із вказаними відповідями.

Додатки:

Рішення №22 від 13.01.2016 Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Лист Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №2/13-40-16 від 09.02.2016

Лист Вінницької обласної державної адміністрації №01.01-67/919 від 10.02.2016

 

Повернутись