29 січня День пам’яті Героїв Крут

29.01.23

Шановні жителі Тульчинського району!

Багато знакових подій пережив український народ. На жаль, майже кожна сторінка його історії омита кров’ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних подій є 29 січня - вшанування пам’яті Героїв Крут, подвигу української молоді, який навічно залишився символом національної честі та гідності.

Бій під Крутами – бій за майбутнє України. На початку березня 2022 року неподалік місця подвигу Героїв Крут знову відбулись бої захисників України з російським окупантом, який наступав на Київ. Під час повномасштабного вторгнення, в результаті героїчної оборони Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Маріуполя – всієї України, рашисти зіштовхнулись із небувалим опором, героїчною відсіччю та незламністю українських захисників.

Через ціле століття нескорений дух і любов до рідної землі передались найкращим її синам, які проявляючи мужність, жертовність та героїзм виборюють майбутнє України.

Вшановуючи пам’ять Героїв Крут, ми схиляємо голови перед пам’яттю усіх Героїв сьогодення, які пишуть історію України своєю кров’ю, віддаючи за неї власне життя.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ ЗА УКРАЇНУ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Голова районної ради                                             Василь Неборецький

Повернутись