Урочисте відкриття територіального сервісного центру МВС України № 0544 в м. Тульчині

27.12.18
.jpg
27 грудня 2018 року в м. Тульчині відбулося урочисте відкриття територіального сервісного центру МВС України № 0544 (начальник офісу – Костянтин Качур) за участю начальника регіонального сервісного центру МВС України по Вінницькій області Євгена Іщука, голови Тульчинської райдержадміністрації Віталія Чуби, Тульчинського міського голови ОТГ Валерія Весняного, директора ВПУ № 41 Тетяни Друм, представників ЗМІ та ін.
Вітаючи колектив центру та його керівника, голова райдержадміністрації підкреслив важливість відкриття офісу для жителів не тільки нашого району, нагадав, що Тульчин – відоме історичне місто і перспективний туристичний центр, запевнив у підтримці з боку влади і висловив переконання, що всі залучені кошти дуже швидко перекриються значними надходженнями до місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України.
До слова, у 2018 році на ремонт і реконструкцію тульчинського сервісного центру освоєно 1 млн. 530 тис. грн., з них: 800 тис. грн. – це бюджет Тульчинської ОТГ, решта – Головний сервісний центр МВС України.
Протягом поточного року працівниками центру надано послуг населенню:
  • зареєстровано транспортних засобів – 4830,
  • видано посвідчень водія – 3498,
  • складено договорів купівлі-продажу – 2120,
  • видано довідок про несудимість (судимість) – 1124.
За цей час центром перераховано до Пенсійного фонду України – 2 млн. 472 тис. грн.
Повернутись