Богданівська територіальна громада

28.12.18

В 2018 році Богданівська сільська рада взяла участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Проект «Тепла спортивна зала - запорука здоров’я дітей» вийшов переможцем. Бюджет проекту склав 235 тис. грн., в т.ч.: 90 тис.грн. – фонд конкурсу, 50 тис. грн. – Богданівська сільська рада, 50 тис.грн. – ТОВ «Вінницька птахофабрика», 30 тис.грн. – ТОВ «Богданівське», 15 тис. грн. – громадська організація «Життя та розвиток громад». На сьогоднішній день проект завершений: в спортивному залі Богданівської ЗШ 1-3 ст. замінено 12 вікон та одні двері, систему опалення, виготовлено та встановлено решітки на вікна, пофарбовано стіни та підлогу, придбано матеріали для ремонту стелі  та заміни освітлення.

Протягом поточного року передано субвенції районному бюджету: сектору культури і туризму, в сумі 60 тис. грн., в т.ч. 30 тис. грн.- для  придбання звукопідсилюючої апаратури та 30 тис. грн – на  проведення технічної експертизи приміщення Богданівського закладу культури, 27 тис. грн. – для придбання двох комп’ютерів та принтера для та 35 тис. грн. – для ремонту кабінету сільської бібліотеки; відділу освіти, молоді та спорту, в сумі 13 тис. грн. на придбання ноутбука та принтера для Богданівського дошкільного навчального закладу, 90 тис. грн. – оплату праці працівників  ДНЗ та техперсоналу школи, 30 тис. грн. – харчування учнів школи, 20 тис. грн. – підвіз дітей до навчальних закладів. Районному центру первинної медико-санітарної допомоги- 12 тис. грн. на оплату праці  працівників сільських медзакладів.

Оздоровлено 15 дітей, профінансовано 50 тис. грн. З нагоди відзначення державних свят, виділено матеріальну допомогу в розмірі 25 тис.грн. учасникам АТО,  ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, інвалідам. Придбано новорічні подарунки для  дітей дошкільного та шкільного віку, в сумі 12 тис. грн.

Придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик, вартістю 100 тис. грн., встановлено 360 метрів бетонного паркану на сільському кладовищі, вартістю 100 тис. грн., придбано чотири  автобусних  зупинки,  вартістю 125 тис. грн.

Завдяки співпраці з ВП ««Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» в 2019 році буде розпочато будівництво водогону  в селі Богданівка в рамках соціального партнерства. Будівництво бригад на  території сільської ради ще не розпочато, але уже працює соціальний магазин, надається допомога  з різних соціальних питань.

В с. Улянівка проведено ремонт приміщення фельдшерського пункту, на суму 75 тис. грн.. Протягом 2018 року в селі також проведено ремонт доріг, на суму 1,5 млн. грн., встановлено ігровий  та спортивний майданчики – 80 тис. грн. Неодноразово надавалась техніка для облаштування кладовища, проведення толоки, вручались продуктові набори ветеранам та новорічні подарунки дітям.

 До дня святого Миколая, в дошкільний навчальний заклад придбано морозильну камеру.

 Спільно з ТОВ «Богданівське», керівник депутат районної ради     Дяченко О.Д. побудовано тротуарну доріжку по вулиці Б.Хмельницького в с. Богданівка, вартістю 280 тис. грн..

 

Повернутись