Дорогі жителі Тульчинського району!

28.12.18

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас зі світлим, радісним, чарівним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – з Новим роком та Різдвом Христовим!

Минає ще один рік, непростий, сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень. Нехай у прийдешньому році здійсниться найзаповітніше – повернеться мир у нашу рідну Україну, а з ним – добробут, благополуччя та злагода.

Новорічне свято має особливе значення, адже воно знаменує завершення старого року, в якому ми працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також - народження нового часу, нових сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми рідними, близькими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. 

На порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене. Хочу щиро подякувати всім, хто на цьому шляху залишив свій добрий творчий слід, хто своєю працею, цілеспрямованістю та патріотизмом звеличує рідний край.

Нехай новий 2019 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань. Бажаю усім нам, щоб рік прийдешній приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням.

Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, хай в кожній родині та всій Україні панує мир і спокій, нехай збудуться найзаповітніші мрії.

З Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі земляки!

З повагою, заступник голови районної ради   Н.Григорьєва

  

Повернутись