Відбулась чергова 14 сесія районної ради 8 скликання

28.11.22

24 листопада під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулась чергова 14 сесія районної ради 8 скликання.

В роботі сесії брали участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко, начальник Тульчинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишен, керівник апарату Тульчинського районного суду Ірина Лозовська.

Відкриваючи сесію, голова районної ради Василь Неборецький, зазначив, що 24 листопада розпочався 274 -й день мужнього спротиву українського народу ворожій агресії.

Ми безмежно вдячні українським воїнам, які виборюють незалежність України, за яку віками стояли покоління українців, і не випадково до наших Захисників, воїнів Збройних Сил України – сьогодні найвищий рівень довіри. Висловлюємо щиру вдячність бійцями волонтерського фронту, які допомагають забезпеченню військових.

Протягом всього періоду неоголошеної війни російські окупанти нещадно знищують критичну та соціальну інфраструктуру нашої країни. Проте матеріальні втрати, які ми несемо щодня ніщо у порівнянні із людськими життями.

Депутати вшанувати пам'ять всіх полеглих Героїв громад Тульчинського району, всіх, хто віддав своє життя боронячи незалежність нашої держави, і всіх мирних українців, які загинули від навали російської орди хвилиною мовчання.

Голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що згідно інформації Тульчинської районної територіальної виборчої комісії 4 листопада 2022 року було припинено повноваження депутата, обраного в багатомандатному виборчому окрузі до Тульчинської районної ради Генадія Казмірука. Сесія ради привітала новообраного депутата районної ради Оксану Винославську.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк представив депутатам районної ради начальника Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Ярослава Ліщину.

Впродовження роботи, депутати райради ухвали порядок денний сесії  та розглянули 13 питань.

Зокрема по питанню «Про результати діяльності Тульчинської окружної прокуратури Вінницької області у першому півріччі 2022 року» проінформував керівник Тульчинської окружної прокуратури Пилип Хоменко.

З інформацією перед депутатами також виступив начальник Тульчинського районного відділу поліції Василь Костишен, який проінформував депутатів про роботу відділу, співпрацю із органами місцевого самоврядування району щодо створення станцій поліцейського, а також розповів про впровадження проекту «Custody Rekords», що покликаний запобігати порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання та підрозділах поліції.

Депутати районної ради затвердили списки присяжних Томашпільського, Тульчинського та Піщанського районних судів Вінницької області.

Розглянуто ряд питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району, зокрема щодо відчуження об’єктів спільної власності, орендних відносин, передачі майна у господарське відання, списання безнадійної заборгованості та інш.

З усіх питань порядку денного 14 сесії районної ради прийняті відповідні рішення.