ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ІЗ ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28.07.22

Шановні жителі Тульчинського району!

Цьогоріч наша держава вперше відзначає День Української Державності, який співпадає з 1034 річницею з Дня Хрещення Київської Русі-України Рівноапостольним Володимиром Великим. І це дійсно свято для нашої країни, бо наш український народ – непереможний, ми – українська нація, яка має свою мову, свою армію і демонструє усьому світу свій незламний дух.

За українську державність, українські землі,  свободу та незалежність впродовж багатьох століть боролися і сьогодні бореться весь український народ. І саме сьогодні наша Українська держава на етапі утвердження української державності  щодня доводить світові, що ніхто й ніщо не зможе покорити єдину націю, яка прагне свободи й гідного життя у власній державі. Нам вдалося зберегти свою ідентичність, об’єднатись у велику і неподільну Україну. Ми утверджуємося як єдина політична нація, сформована і творена українством і всіма, кому небайдужа доля незалежної України і хто робить все від нього залежне для її добра та процвітання, а головне – для Перемоги – це військові, волонтери, голови територіальних громад, усі українці.  Адже спільними зусиллями, об´єднані однією важливою місією та ідеєю нашій державі бути!

Сьогодні, як ніколи, маємо бути свідомими відповідальності за майбутнє нашої країни. І це майбутнє не лише в руках наших Збройних Сил. А й в руках кожного з нас. Лише спільними діями та єдністю суспільства навколо національних цінностей та інтересів ми можемо досягти головної мети – перемогти ворога та утвердити Державність України як міцну платформу для подальшого поступу. Із святом усіх нас!

Слава Україні!

Голова районної ради           Василь Неборецький

Повернутись