Відбулась чергова 13 сесія районної ради 8 скликання

28.07.22

28 липня під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулась чергова 13 сесія районної ради 8 скликання. Перед сесією відбулось засідання президії районної ради, на якому депутати узгодили питання порядку денного та рекомендували сесії прийняти по них рішення.

Відкриваючи сесію, голова районної ради Василь Неборецький привітав депутатів районної ради та запрошених із Днем Української Державності, зазначивши, що впродовж всієї багатовікової історії українці боронили свою землю, свою мову, свою культуру, своє право на вільну та незалежну державу. І на превеликий жаль нашому поколінню випала доля захищати нашу державу від зазіхань сусіда, який підло краде нашу історію, культуру і намагається знищити нас, як націю. Події сьогодення - це відвойовування кожного сантиметра нашої історії, розчищення нашого історичного коріння.

Вже восьмий рік Україна протистоїть ворогу на Сході нашої держави. А сьогодні минає 155 день повномасштабної боротьби з російськими загарбниками. Україна, як гідний член міжнародної спільноти стоїть на захисті європейських демократичних цінностей, у взаємодії з міжнародними партнерами, ціною людських втрат на фронті й окупованих територіях.

Зупинити агресора випало нам – українцям. Ми безмежно вдячні українським воїнам, бійцям територіальної оборони, які виборюють незалежність України, за яку віками стояли покоління українців. Сьогодні до наших Захисників – найвищий рівень довіри!

Ми пишаємось бійцями волонтерського фронту, які без спочинку воюють із гуманітарними проблемами українців, аби вони не втратили останньої надії, та іноді ризикуючи власним життям, допомагають забезпеченню військових.

Матеріальні втрати, які ми несемо щодня колосальні, але вони ніщо у порівнянні із людськими життями.

Депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто віддав своє життя боронячи незалежність нашої держави, і всіх мирних українців, які загинули від навали російської орди.

З нагоди Дня Української Державності до депутатів звернувся із вітальним словом депутат районної ради Олександр Онищенко, акцентувавши увагу на державницькій позиції кожного українця, особливо в цей складний для України час.

Впродовження роботи, депутати райради ухвали порядок денний зі змінами  та розглянули питання:

 1. Про Програму для забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2022 рік.
 2. Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 03.06.2021 року №156 «Про затвердження Програми та Положення «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень».
 3. Про внесення змін до Програми розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування Тульчинського району на 2021-2025 роки.
 4. Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 8 скликання від 03 червня 2021 року №155 «Про районну програму підтримки КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на 2021-2022 роки.
 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік.
 6. Про продовження договору оренди без проведення аукціону.
 7. Про надання дозволу Тульчинській районній раді на призупинення нарахування орендної плати ФОП Слободянюк Д.М.
 8. Про закріплення земельної ділянки за Тульчинською районною радою.
 9. Про дострокове припинення повноважень депутата Тульчинської районної ради 8 скликання Казмірука Геннадія Дмитровича.
 10. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12.2020 року №6 «Про склад постійних комісій».
 11. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12.2020 року №7 «Про утворення президії районної ради».

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення. По закінченню сесії голова районної ради подякував за спільну роботу та побажав усім миру та перемоги.

З нагоди Дня Української Державності голова районної ради спільно із депутатами та виконавчим апаратом районної ради поклали квіти до меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» та пам’ятника Т.Г.Шевченку.

  

Повернутись