Гравці «збірної мерів» Вінниччини отримали Подяки від обласної Ради за «срібло» на Всеукраїнських змаганнях

27.05.21

Нещодавно у місті Вишневому Київської області відбулися Всеукраїнські змагання з футболу серед міських, сільських, селищних голів та старост територіальних громад України. Збірна команда Вінницької області на цих змаганнях посіла друге місце. Вінничани лише в серії післяматчевих пенальті поступилися команді Київської області. Іванівського сільського голову Михайла Кулика було визнано кращим воротарем турніру, а Турбівського селищного голову Ігоря Соця - кращим бомбардиром. 

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Дмитро Чаленко привітали гравців команди зі спортивними успіхами та вручили їм Подяки, а також пам’ятні сувеніри від обласної Ради. 

— Надзвичайно приємно, що голови та старости територіальних громад Вінниччини не тільки докладають максимум зусиль для того, щоб зробити свої громади успішними та комфортними, але й активно долучаються до розвитку фізкультури та спорту. Вони своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя, - зауважив Вячеслав Соколовий.

За словами капітана команди Володимира Кулешова, високий результат вдалось здобути завдяки злагодженій командній грі учасників збірної. Також він запросив до команди усіх представників органів місцевого самоврядування Вінниччини, які грають у футбол. 

— У нас була чітка стратегія, якої ми дотримувались, - сказав Володимир Кулешов. — Хочу подякувати своїм колегам за те, що вони підтримали ідею участі у змаганнях і боролися за цей результат. 

Подяки від обласної Ради отримали: 

Кулешов Володимир – Гніванський міський голова;
Августович Богдан – Лука-Мелешківський сільський голова;
Михайло Кулик – Іванівський сільський голова;
Тітаренко Сергій – Дашівський селищний голова;
Соць Ігор – Турбівський селищний голова;
Весняний Валерій – Тульчинський міський голова;
Демченко Михайло – Стрижавський селищний голова;
Мазур Віталій – заступник Гніванського міського голови;
Побережник Віталій – заступник Тульчинського міського голови;
Слободян Валерій – староста Селищанського старостинського округу Гніванської громади;
Марущак Василь – староста Савинецького старостинського округу Тростянецької громади.

Повернутись