Засідання постійних комісій

27.04.17

27 квітня 2017 року в приміщенні Будинку Рад відбулись засідання постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули 17 проектів рішень, які виносяться на розгляд 13 чергової сесії районної ради.

Члени постійних комісій заслухали доповіді першого заступника керівника Немирівської місцевої прокуратури Бондаря А.В., начальника Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області Костишена В.І. по питанню про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та хід виконання районної програми «Безпечна Тульчинщина» на 2016-2017 роки.

Про хід виконання районної програми «Турбота на 2016-2020 роки» та внесення змін до даної Програми інформувала членів комісії начальник відділу персоніфікації обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення РДА Сотоцька О.С.

Баскевич Л.С. – головний лікар Тульчинської районної стоматологічної поліклініки прозвітувала перед депутатами про фінансово-господарську діяльність підприємства.

Про хід виконання Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Тульчинському районі на 2014-2017 роки проінформувала членів постійних комісій Третьякова К.В. – начальник відділу культури і туризму РДА.

Проекти рішень з фінансових питань прокоментував Шевчук С.В. – начальник фінансового управління РДА,  щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передачі майна та орендних відносин – Вільчинський В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Розглянуті проекти рішень винесено на розгляд сесії районної ради.

Повернутись