На ювілейному концерті Станіслава Городинського офіційно оголошено про присвоєння йому звання

27.12.18

Творчий ювілейний концерт «Ода життю», присвячений 60 річчю з дня народження Народного артиста України,  відомого вінницького композитора, співака Станіслава Городинського відбувся 22 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського.

Понад 4 години усі присутні мали можливість насолоджуватись ліричними українськими піснями у виконанні ювіляра. Кожний музичний твір був пронизаний любов’ю до батьківщини, до рідного краю, шаною до батьків, повагою до жінки. Переважна більшість пісень звучала у власному виконанні  Станіслава Городинського, який  є автором понад 200 музичних творів, багатьох обробок українських народних пісень для хору і ансамблів.

Зала була переповнена шанувальниками  творчості ювіляра, неодноразово під час концерту зал аплодував стоячи. Кожен твір  - душевний та близький до душі та серця кожного.

Слід відмітити, що  указом Президента України № 362/2018 від 9 листопада 2018 року  Станіславу Городинському «за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність» присвоєно звання   «Народний артист України».  Почесну місію вручення державної нагороди виконав заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. Вітаючи ювіляра Ігор Івасюк зачитав текст указу про нагородження, побажав творчої наснаги та подальшого розквіту таланту, а також подякував за невтомну працю та вміння дарувати людям радість і добро.

 

 

 

Повернутись