Участь у роботі 12 сесії Піщанської селищної ради

26.08.21

     26 серпня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Скалій  брали участь у роботі 12 сесії Піщанської  селищної ради 8 скликання.

     Сесія відбулась під головуванням Піщанськогоселищного голови Олександра Крижанівського. Депутатами Піщанської селищної ради розглянуто питання: Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  № 54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік», яким зокрема збільшено доходи загального фонду бюджету, на суму 1497580,00 грн., в т. ч. на суму 909856,00 грн. за рахунок отримання субвенції з державного бюджету, на суму 587724,00 грн. за рахунок отримання субвенції з обласного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

     Виступаючи перед депутатами та активом селищної ради голова районної ради Василь Неборецький та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Скалій відзначили активну роботу територіальної громади щодо розвитку галузі освіти та  залучення позабюджетних коштів.

     За вагомий  внесок в соціально-економічний розвиток, відстоювання інтересів громади та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України грамотою районної ради із врученням пам’ятного ордена «НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА» нагороджено голову Піщанської територіальної громади Олександра Крижанівського, а також за самовіддану творчу працю, особистий внесок в розвиток та відродження національної та культурної спадщини, активну  громадську позицію грамотою районної ради нагороджено студента Київської академії мистецтв  Дмитра Ратушняка.

Повернутись