Чорнобиль: без права на забуття

26.04.23

 

Минуло 37 років відтоді, як в історію України було вписано чорний день найбільшої за часів людства техногенної катастрофи - двох вибухів на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції. У повітря вирвалася хмара радіоактивного пилу, а вітер поніс небезпечні ізотопи, які осіли на землю, проникли у воду, спричинили появу смертельних хвороб у людей, особливо в тих, хто ціною власного життя приборкав радіацію в ядерному пеклі.

26 квітня голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький спільно начальником районної військової адміністрації Олександром Гаврилюком,  керівниками Тульчинської міської ради, представниками районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» вшанували подвиг учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака героям-ліквідаторам і жертвам техногенної катастрофи.

Не шкодуймо слів подяки людям із полум'яними душами - пожежникам, медикам, електрикам, інженерам, водіям, телефоністкам, дезактиваторам, охоронникам, працівникам заводів, чиї імена є взірцем самовідданого героїзму. Бажаймо їм міцного здоров'я й миру.

Згадаймо всіх вогнеборців, хто віддав своє життя заради того, щоб атом став мирним, а не руйнівним.

ХАЙ НАД ЗЕМЛЕЮ ЧИСТЕ НЕБО БУДЕ!

 

Повернутись