Засідання 4 сесії районної ради 8 скликання

25.03.21

25 березня 2021 року під головуванням голови районної ради В. Неборецького, за участі заступника голови районної ради О.Трач відбулась 4 сесія районної ради 8 скликання.

В роботі сесії брали участь голова районної державної адміністрації О. Гаврилюк, депутат Вінницької обласної Ради Я.Хребтій.

На сесію запрошувались голова районної виборчої територіальної комісії, міський, селищні, сільські голови, голови комісій із реорганізації районних рад, представники засобів масової інформації.

На початку сесії, після виконання Державного Гімну України, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих військових та мирних жителів всіх, хто загинув захищаючи мир і свободу нашої держави за час проведення операції об’єднаних сил на Сході України.

Заступник голови районної територіальної виборчої комісії Л. Лозінська проінформувала депутатів про призначення наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку від Вінницької обласної організації Політичної Партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» - Є.Ніколаєнко.

Голова районної ради В.Неборецький представив керівника Тульчинської окружної прокуратури Вінницької області П. Хоменка побажавши йому плідної праці на благо Тульчинського району.

            До порядку денного 4 сесії районної ради внесено 26 проектів рішень.

Депутати районної ради О.Онищенко, А.Мельник, Л.Семенюк, В.Панчук активно долучились до обговорення питання внесення змін до районного бюджету на 2021 рік, зокрема щодо збільшення кошторисних призначень в сумі 3000000 грн. для співфінансування проведення реконструкції відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги у відповідності до проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» та 771481 грн. для завершення робіт по реконструкції кисневої рампи та мереж кисню для хірургічного корпусу по забезпеченню лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради.

Депутати підіймали питання щодо забезпечення контролю за якістю виконання робіт та подальшого фінансування реконструкції приймального відділення лікарні, забезпеченням киснем медичного закладу та можливістю придбання автономної кисневої станції.

В.о. головного лікаря КНП «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради Г.Роспутна надала інформацію щодо даних питань та проінформувала депутатів щодо загострення динаміки захворювань населення району на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З ініціативи члена депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» О.Онищенка депутати районної ради вшанували хвилиною мовчання національного діяча В’ячеслава Чорновола з приводу 22 річниці з дня його загибелі.

Від імені депутатської фракції виступаючий звернувся до депутатів з метою підтримати кандидатуру на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» В.Харченка голову громадської організації, людину активної життєвої позиції, яка одна із перших була на Майдані, пройшовши читири вогненних ротації, захищаючи Україну, нагородженого багатьма урядовими відзнаками. Депутати районної ради мали змогу переглянути змістовне відео та одностайно підтримали запропоновану фракцією кандидатуру.

Депутатами також було підтримано звернення депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» до Верховної Ради України щодо невідкладного прийняття в другому читання і в цілому законопроектів №2194 та №2195, що стосуються права громад розпоряджатися землею за межами населених пунктів.

З усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради із змінами та доповненнями прийнято відповідні рішення.

Депутати районної ради підтримали звернення депутатів політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Тульчинської районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо проведення вакцинації від covid-19, виклавши вимоги до Кабінету міністрів України:

- оприлюднити чіткий план вакцинації в Україні, зокрема графік забезпечення вакциною на найближчі 6 місяців та помісячно;

- надати інформацію про те, яка це буде вакцина і в якій кількості;

- оприлюднити плани розподілу вакцини по регіонах України, щоб області могли планувати вакцинацію;

- негайно зняти обмеження на вакцинацію для всіх верств населення;

- для підвищення рівня довіри до вакцинації - організувати щоденне оприлюднення інформації про кількість вакцинованих українців, а також про ускладнення та побічні ефекти, які виникають після вакцинації.

В ході обговорення даного питання брав активну участь депутат обласної Ради Я.Хребтій.

Депутати районної ради також підтримали звернення депутатів політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Тульчинської районної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо фінансування проєкту реконструкції аеродрому КП «Аеропорт «Вінниця», з проханням розпочати з 1 квітня 2021 року фінансування  проєкту «Реконструкція аеродрому «КП «Аеропорт Вінниця» на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області» за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті України у сумі 604,27 млн. грн.

 

 

 

Повернутись