Нові перемоги Тульчинських спортсменів

26.03.19

НОВІ ПЕРЕМОГИ ТУЛЬЧИНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ.

Важка атлетика

23 березня 2019 року в м.Жмеринка відбувся чемпіонат Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 13-ти років.

В змаганнях взяла участь збірна команда Тульчинського району сформована на базі вихованців Тульчинської ДЮСШ школи-ліцею та представники з 7-ми районів нашої області.

Тульчинська команда зайняла І місце,

ІІ місце - м.Жмеринка

ІІІ місце - м.Вінниця (тренери Мельник В.А., Литвинов К.В.).

В поточному році наші атлети брали участь в різних змаганнях:

1. чемпіонаті Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 17-ти років та стали чемпіонами;

2. чемпіонаті Вінницької області з важкої атлетики серед хлопців та дівчат до 20-ти років, стали срібними призерами;

3. кубку Вінницької області, стали срібними призерами.

 Дані змагання повністю профінансовані відділом освіти молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації.

З 25 по 29 березня 2-19 року у м.Коломия Івано-Франківської області відбудеться чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 20-ти років за сприянням Тульчинської райдержадміністрації у складі збірної Віннницької області Тульчинський район буде представляти учень Тульчинської ДЮСШ школи-ліцею Торохтій Володимир, кандидат в майстри спорту, який на останніх змаганнях показав результат на 10 кг нижчий за норматив майстра спорту України.

Футзал

   23 березня 2019 року у м. Вінниці  в спортивному комплексі «Колос» відбувся фінал чемпіонату Вінницької області з футзалу серед ветеранів (40+).

   Тульчинський район був представлений командою ФК «Патріот» м. Тульчин. До фінальної пульки, після трьох відбіркових турів вийшло шість команд, що були розподілені на дві групи.

   У групі «Б» наші футзалісти переконливо здолали суперників з Тростянецького району 9 – 0, форсуючи події на майданчику. Адже основний конкурент в групі (Ладижинський «Авангард») здолав Тростянецьку «Ниву» з різницею у п’ять м’ячів       8 – 3.

   В особистій зустрічі тульчинці виявились сильнішими та переграли суперника з рахунком 3 – 1.

   У фіналі нашим землякам протистояла фактично збірна області – «Патріот – ПСВ» м. Вінниці сформована з професійних гравців та підсилена легіонерами з Черкаської області.

   До останніх хвилин тримався паритет в рахунку 2 – 2  і лише на останніх хвилинах суперник довів свою перевагу 2 – 3.

   Отож, у підсумку футболісти ФК «Патріот» м. Тульчин  здобули срібні нагороди турніру, красень кубок та звання віце-чемпіонів Вінниччини.

Повернутись