250 тис. грн депутати спрямували Печерській обласній лікарні відновного лікування

29.11.21
На черговій 14 сесії обласної Ради депутати підтримали рішення про спрямування 250 тис. грн обласному комунальному підприємству «Печерська обласна лікарня відновного лікування».
24 вересня постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету під головуванням Галини Якубович розглянула звернення депутата обласної Ради Ярослава Хребтія щодо надання фінансової підтримки обласній лікарні. Депутати на засіданні прийняли рішення доручити Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації надати на чергове засідання постійної комісії пропозиції щодо вишуковування необхідних ресурсів.
12 жовтня на черговому засіданні постійної комісії директор комунального некомерційного підприємства «Печерська обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Олег Павлюк прозвітував про вжиття заходів щодо оптимізації витрат підприємства, а також про стан відображення інформації в електронній системі охорони здоров’я за фактично проліковані випадки. Депутати прийняли рішення вдруге доручити Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації віднайти кошти для фінансової підтримки обласного закладу.
На черговому засіданні сесії депутати ухвалили рішення надати кошти для фінансування підприємства.
 
Повернутись