25 жовтня – День автомобіліста і дорожника

25.10.15

Від імені районної державної адміністрації і районної ради вітаємо працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.

Автомобільний транспорт і дорожнє господарство є важливою галуззю економіки нашої держави. Ваша діяльність забезпечує перевезення пасажирів і вантажів, ремонт і утримання автомобільних доріг, створює умови для динамічного розвитку всіх галузей матеріального виробництва, бюджетної сфери. Не забуваймо, що шляхи сполучення – це обличчя країни, життєдайні артерії величезного соціально-економічного організму.

Віримо, що автомобілісти і дорожники Тульчинщини, долаючи труднощі і негаразди сьогодення, докладатимуть максимум зусиль для стабільної роботи галузі, впровадження нових форм і методів господарювання, підвищення ефективності перевезень, виявляють наполегливість і професіоналізм, заслуговують на подяку і шану. Бажаємо вам і вашим родинам миру, щастя і здоров’я, добробуту і оптимізму, плідної праці на благо нашої держави, всіх людей. Зичимо всіх земних благ і безпечних доріг!

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко

 

Повернутись