З Різдвом Христовим!

25.12.23

Шановні жителі Тульчинського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найбільших і найсвітліших християнських свят - Різдва Христового!

Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію на перемогу добра над злом. І у цей святковий день ми зміцнюємося у вірі, що з Господньою допомогою українське добро переможе російське зло і запанує мир на нашій землі.

З глибокою шаною і невимірною вдячністю звертаємося до наших Захисників, котрі сьогодні не можуть приєднатися до родинної вечері, а Першу зорю зустрінуть на бойових постах, у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами комплексів ППО.

Ми схиляємо в молитві голови, згадуючи кожного, хто віддав життя за незалежність України.

Попри складні обставини сьогодення, Різдво є величним святом, яке несе радість і зігріває душі усіх християн, наповнюючи їх невимірною силою любові, віри і добра.

Тож у цей святковий час щиро зичу всім оптимізму і непохитної віри у щасливе майбутнє, родинного тепла і затишку.

Хай Різдвяна зоря принесе нам таку жадану перемогу над ворогом і запанує мир на нашій землі!

Зі святом!

Христос Народився! Славімо Його!

голова районної ради          Василь Неборецький