Шановні жителі Тульчинського району!

25.06.21

25 років тому було затверджено Основний Закон нашої держави - Конституцію України. З того часу вона не раз ставала об’єктом політичних баталій і точкою єднання. Але Конституція є нашим щоденним нагадуванням про те, що має залишатися незмінним в Україні: життя людини як найвища цінність, свобода та демократія, національна єдність і верховенство права. 

Конституція - найкращий маркер демократичності держави. Історія доводить, що наш волелюбний народ завжди прагнув жити у суверенній та правовій країні, адже саме на теренах України ще 1710 року було написано та затверджено першу у світі Конституцію - «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького» Пилипа Орлика.

Святкування ювілейної річниці з Дня прийняття Конституції України – важлива і значуща подія українського суспільства. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими всі покоління українців відстоювали права на свою свободу. І нажаль, сьогодні ми знову захищаємо суверенітет і цілісність нашої держави.

Конституція України містить у собі положення, які є фундаментом розвитку європейського, демократичного українського суспільства. Але сьогодні від кожного з нас залежить її виконання. Ми маємо думати над тим, як, керуючись положеннями Конституції України, допомогти дітям, реалізувати права громадян з інвалідністю, підтримати військовослужбовців, які стоять на захисті територіальної цілісності і незалежності України.

Сьогодні  держава потребує швидких та кардинальних змін у різних сферах життя. Але головне наше завдання - втілювати, захищати, дотримуватися та не давати нікому порушувати Основний Закон України.

В переддень святкування щиро дякую кожному жителю територіальних громад Тульчинського району, які сумлінно працюють задля безпеки та розвитку нашого краю, усім службам району - представникам галузей медицини, культури, освіти, надзвичайних ситуацій, правоохоронних, контролюючих органів, органів суду та прокуратури, місцевого самоврядування та державної служби, усім без винятку громадянам району, які забезпечують надання якісних послуг, утверджуючи авторитет нашої з вами країни.
Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного, і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини.

 В переддень свята щиро зичу вам миру та благополуччя, звершення всіх намічених планів заради щасливого майбутнього нашої України!

З повагою,

голова районної ради                                      Василь Неборецький

Повернутись