30 річниця Чорнобильської катастрофи
25.04.1625 квітня 2016 року в приміщенні музичної школи за участі ліквідаторів, громадських організацій, представників трудових колективів та молоді відбулись районні заходи з нагоди 30 річниці Чорнобильської катастрофи. З вітальним словом виступив голова районної ради О.Авраменко. Після вручення нагород та творчої частини заходу ліквідатори району поставили квіти до пам’ятних місць та ознайомились із роботою новоствореного музею «Тульчинці в горнилі Чорнобиля»












.jpg)










