28 червня - День Конституції України!

28.06.24

Шановні жителі територіальних громад Тульчинського району!

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

У часи війни Конституція стає опорою та гарантією того, що Україна є незалежною, недоторканою та цілісною країною.

Саме на знищення найважливіших соціальних цінностей – людини, її життя, честі, гідності, недоторканності та безпеки зазіхнув рашистський окупант, розпочавши збройну агресію проти нашої держави.

Основоположні права і свободи, закріплені в Конституції, – це не просто слова на папері, а фундаментальні цінності українців. В цей надскладний для України час, насамперед вітаю українських захисників і захисниць, які боронять незалежність, державний суверенітет, недоторканність наших кордонів. Дякую вам, дорогі воїни! Саме завдяки вам ми сьогодні можемо відзначати це велике національне свято, маючи власну державу. Українці — волелюбний народ. Мабуть, жоден народ у світі так жертовно не бореться за власну свободу і власні права!

Тож бажаю кожному з нас непохитної віри у нашу перемогу та щасливе майбутнє українців у вільній, суверенній, демократичній, європейській Україні!

Слава Україні!

З повагою

голова районної ради     Василь Неборецький

Повернутись