Шановні працівники торгівлі Тульчинського району!

23.07.21

Щиро та сердечно вітаю усіх вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Ваша сфера діяльності завжди була, є, і буде дзеркалом розвитку економіки, а тому на вас покладені відповідальні завдання з поліпшення економічного благополуччя кожної родини.

У нинішніх непростих політичних та економічних умовах українська торгівля залишається однією з найбільш інвестиційно-приваблюючих галузей бізнесу.

Ви, працівники української торгівлі, засвоюєте та впроваджуєте передові технології, вітчизняний та зарубіжний досвід ведення торгівельної діяльності.

Всі ви — від продавця, кухаря, менеджера — до генерального директора, керівника великого торгівельного комплексу робите усе можливе для зростання економічного потенціалу України, налагодження та ефективного функціонування сучасної системи торгівлі, створення і процвітання закладів торгівлі в умовах ринкової економіки.

Хоча фінансова криза й дещо загальмувала розвиток вітчизняної торгівлі, у більшості випадків вдалося зберегти мережу сучасних магазинів, закладів ресторанного господарства, відкрити нові підприємства і тим самим підвищити рівень обслуговування населення.

Тож нехай і надалі ваші здобутки стають усе вагомішими, а кожен день життя дарує лише приємні миттєвості!

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування. Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими постійними супутниками!

 

З повагою

голова районної ради                                                      Василь Неборецький

 

Повернутись