На виконання заходів районної Програми зміцнено матеріально- технічну базу 14 державної пожежно-рятувальної частини

23.06.22

23 червня 2022 року голова Тульчинської районної ради Неборецький В. В. та начальник Тульчинської районної військової адміністрації Гаврилюк О. А. відвідали Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Рішенням 12 позачергової сесії районної ради 8 скликання на виконання заходів районної програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки Тульчинського району, матеріально технічного забезпечення пожежно- рятувальних підрозділів ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2022-2023 роки, за рахунок субвенції з районного бюджету, Тульчинському районному управлінню ГУ ДСНС України у Вінницькій області було виділено кошти в сумі 430 тис.грн., на придбання засобів індивідуального захисту та паливо-мастильних матеріалів.  

Очільники району за участі заступника начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сторожука О.В, начальника Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області Рудика С.В., офіційно вручили особовому складу 14 державної пожежно-рятувальної частини 60 протигазів СМ-6 з фільтром NBC-3/SL, закуплених за рахунок субвенції з районного бюджету. Також підрозділам 14 ДПРЧ передано паливно-мастильні матеріали та комп’ютерну техніку від Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

 

Повернутись