22 вересня – День партизанської слави

22.09.16

Шановні ветерани партизанського і підпільного руху Тульчинщини в роки Другої світової війни!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення в державі Дня партизанської слави!
Понад 70 років пройшло з вікопомної пори, коли над просторами зраненої України відлунали останні залпи найжахливішої в історії людства війни. Час, що минув, не применшив подвигу народу, який відстояв свободу, честь і незалежність Вітчизни, здолав «коричневу чуму» ХХ-го століття. Ваш ратний подвиг є прикладом для молодого покоління, як треба захищати свою Батьківщину, любити рідну землю. Ризикуючи найдорожчим – власним життям, ви боролися в тилу з ненависним ворогом, наближали світлий і прекрасний День Перемоги.
Щира подяка і низький уклін вам, дорогі ветерани, за самовіддану працю у повоєнний період, за участь у розбудові незалежної держави, за виховання молоді на героїчних традиціях старших поколінь. Ваші знання та життєвий досвід потрібні нам, вони є невичерпним джерелом патріотизму, виявом свідомої громадянської позиції, зразком служіння Вітчизні.
У день визначного державного свята – Дня партизанської слави, бажаємо вам, дорогі наші сивочолі сучасники, ветерани підпільно – партизанського руху здоров’я, довголіття, миру і добробуту, радості і оптимізму. Районна державна адміністрація, районна рада докладатимуть максимум зусиль для поліпшення соціально-побутових умов проживання ветеранів війни, безумовного забезпечення їх соціального захисту.

З повагою

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко

Повернутись