22 січня – День Соборності України

22.01.15

Шановні земляки, дорогі друзі!
 
Від імені райдержадміністрації та районної ради сердечно вітаємо з Днем Соборності України, зі святом, яке має особливе значення для нашого народу.
В цей день 96 років тому в м. Києві відбулось проголошення Акта Директорії про злуку Західно-Української Народної Республіки з Українською Народною Республікою. Це була одна з кульмінаційних точок Української революції 1917-1921 років, історична спроба об’єднати всі українські землі в соборну, незалежну державу. На жаль, цей рух тоді зазнав поразки. І лише в 1991 році, з моменту проголошення незалежності України, ідея соборності, свободи і самостійності народу набула реального змісту, підтвердила свою життєздатність, перспективність.
На сучасному етапі державотворення, в умовах військової окупації частини території України, реальних бойових дій з реальним ворогом, аналізуючи світовий досвід в даному напрямку, ми повинні усвідомити, що лише консолідація і єдність нашого суспільства є обов’язковою умовою розвитку потужної і заможної держави. Виконавча влада і місцеве самоврядування задля цього докладають максимум зусиль.
З нагоди Дня Соборності України зичимо всім мешканцям Тульчинщини міцного здоров’я, щастя і добра, вагомих успіхів у праці і навчанні, злагоди і миру.
В єдності наша сила!
 
З повагою
голова районної державної                               голова районної
адміністрації                                                      ради
                        М. Підболячний                            О. Авраменко
 
Вернуться
 
Повернутись