22 грудня – День енергетика

22.12.16

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика.

Кожний знає, що енергетична галузь – це основа економіки держави, ключовий елемент господарського комплексу району, запорука ефективного розвитку промисловості, сільського господарства, соціально-побутової сфери. Важливу роль у цій галузі відіграє забезпечення на належному рівні технічного забезпечення і безпеки праці трудівників. Високий професіоналізм, чіткість та оперативність у роботі притаманні нашим енергетикам завжди, а особливо за надзвичайних природних чи економічних обставин, які, на жаль, маємо нині.

Крім того, вирішальною умовою стабільної роботи енергетичних систем є вчасні і повні розрахунки за спожиту електроенергію. В цій роботі енергетикам мають сприяти органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, всі споживачі.

З нагоди професійного свята від усієї душі бажаємо вам, шановні енергетики, здоров’я і безмежного щастя, родинної злагоди і благополуччя, вагомих успіхів у роботі.Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко

Повернутись