Шановні енергетики Тульчинського району!

22.12.22

Від депутатського корпусу Тульчинської районної ради та усіх жителів району прийміть слова глибокої вдячності та найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Символічно, що День енергетика відзначається в період зимового сонцестояння, коли найдовша ніч та найкоротший світловий день.

Зараз в умовах ощадливого використання енергоресурсів, пошуку енергоефективних заходів та альтернативних джерел енергії, усі ми добре усвідомили значення вашої роботи по забезпеченню світлом і теплом наших громадян, створенню належних умови для діяльності промислових споживачів.

Адже від вашої щоденної сумлінної праці залежить стабільна робота енергетичної інфраструктури, створення належних побутових умов для мешканців району, затишок і комфорт у домівках наших громадян, які так важливі в умовах воєнного стану.

Сьогоднішні реалії вимагають від енергетиків  не лише базового знання своєї справи, а й витривалості, безумовної самовідданості та високої працездатності. Тому ми захоплюємося і не втомлюємося дякувати за те, що ви сумлінно та оперативно виконуєте усі завдання, часто в складних обставинах та жорстких погодних умовах.

Тож нехай ваші професійні вміння, особисті зусилля будуть винагороджені вдячністю і повагою жителів району, їхньою довірою і впевненістю у надійному функціонуванні енергетичної галузі, стабільному забезпеченні побутовими послугами.

Попри всі складнощі зберігаємо оптимізм та віримо, що спільними зусиллями зможемо подолати усі негаразди.

Бажаємо вам міцного здоров'я, добра, родинного благополуччя, наснаги та нових професійних здобутків в ім'я Перемоги та розквіту нашого краю на благо нашої незалежної Української держави.

Голова районної ради              Василь Неборецький