ЗМАГАННЯ ЮНИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК

22.12.18

ЗМАГАННЯ    ЮНИХ   ВОЛЕЙБОЛІСТОК.      

12 грудня 2018 року в спортивному залі ВПУ-41 м. Тульчина відбувся 6-ий тур спортивних змагань Спартакіади вищих навчальних закладів м. Тульчина 1-11 ступеня, що проводяться відділом освіти, молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації та районною організацією ВФСТ «Колос».

В цей день змагалися юні волейболістки вищих навчальних закладів під керівництвом викладачів фізичної культури Грушка І.М., Тарківського Г.В., Шляхтуна Т.Д., Мисливої Г.Ю.

Дівчата за підтримки вболівальників завзято змагались на спортивному майданчику за кожне очко та переживали при втраті м’яча.

В наполегливій боротьбі за перше місце команда ВПУ-41 м. Тульчина переграла команду Тульчинського технікуму ветеринарної медицини тим самим виборола відповідний кубок.

Спартакіада серед вищих навчальних закладів проводиться з 13-ти видів спорту. Так цьогоріч, були проведені змагання з футболу,  легкої атлетики, волейболу (юнаки), шахів та настільного тенісу. Понад 60 юнаків та дівчат нашого району системно займаються фізичною культурою та спортом із зазначених видів, пропагуючи активний та здоровий спосіб життя серед своїх ровесників, здобуваючи районні нагороди за кожен вид програми.

Голова Тульчинської районної
організації ВФСТ ВФСТ «Колос»
АПК України                    ____________                 М. Я. Лазарук

Повернутись