Миколай завітав до дітей в «Промінь надії»

22.12.15

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малеча з нетерпінням очікуємо зимові свята, які несуть із собою веселощі, розваги, співи та танці, театралізовані та лялькові дійства.

Свято Миколая , яке ми відзначаємо 19 грудня, це символ доброти, любові  і тепла. Кожна дитина радіє приходу цього чудового, по-дитячому доброго свята. Особливо Миколаю радіють діти, в яких є проблеми зі здоров’ям. У всіх наших діток– різні діагнози, але їхоб’єднує одне – усі вони мають такі ж бажання свята та віру в диво, як і здорові діти . Тому  ми дорослі намагаємося зробити радісним цей день для своїх дітей і організувати  гарне дійство з веселими піснями, віршами та смачними подарунками. І цей рік не став виключенням.

У суботу до «особливих»  діток з Тульчинської районної громадської організації «Промінь надії» завітали вихованці недільної школи лікарняного храму Святителя Миколая, щоб подарувати присутнім чарівну атмосферу справжнього свята. З уст маленьких артистів лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», діти дякували Миколаю за все, на обличчях з’явилися щасливі усмішки та дитяча радість. Свято вийшло  цікаве, веселе і дуже значиме для дітей. Усі присутні отримали масу позитивних емоцій та гарного настрою від святкового дійства.

Та найбільше раділидіти  появі головного героя – святого Миколая, роль якого виконав протоієрей Роман Рудаков , благочинний  м.Тульчина,  настоятель  Тульчинського лікарняного храму святителя Миколая, який   завітав на свято з солодкими подарунками .

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь в цьому святі. Особливі слова подяки за  надану матеріальну допомогу та солодощі батьки та діти висловлюють  приватним підприємцям Олегу Стахову та Руслані Федоровій. Напередодні новорічних свят ми живемо в передчутті дива та віримо, що мрії здійснюються, а допомагати у здійсненні дитячих мрій мають дорослі.

Повернутись