ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

22.04.21

Сьогодні, 22.04.2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький брав участь в Естафеті пам’яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам'ять, майбутнє». Присутні керівники району висловили слова вдячності – ліквідаторам аварії, за врятовані мільйони життів, наголосили, що нашим священним обов’язком є пам’ять про тих, кого немає поряд з нами,  хто не вагаючись, взяв участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії, обмежити біду для усіх нас.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто віддав життя у боротьбі з трагедією. Присутні поклали квіти до пам’ятної стели ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Естафета пам’яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам'ять, майбутнє» уже пройшла у Вінницькому, Хмільницькому, Жмеринському, Могилів-Подільському районах, а 23 квітня пам’ятний знак буде передано Гайсинському району.

Повернутись