ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

22.02.15

Районна державна адміністрація, районна рада висловлюють щире співчуття рідним і близьким Анатолія Васильовича Грубого, нашого воїна – захисника, який загинув у важкій боротьбі за незалежність і територіальну цілісність Української держави. Немає слів, якими можна було би передати жах і горе, що спіткали батька нашого героя Василя Миколайовича, дружину Людмилу Дмитрівну,  синів Олександра і Юрія, всю Торківську громаду, усіх нас на Тульчинщині.

Підла, жорстока, несамовита війна щодня збирає по Україні свої страшні жнива, незважаючи на різні переговори чи мирні домовленості. Життя і доля кожного нашого військовослужбовця чи правоохоронця в зоні АТО знаходяться у Божих руках.

Анатолій Васильович, мирний громадянин з Торкова, досвідчений ветеринарний лікар і гарна людина чесно виконав свій громадянський обов’язок, мужньо служив у 128-й гірсько-піхотній аеромобільній бригаді, виконував різні бойові завдання. На жаль, у бою біля міста Дебальцеве 18 лютого наш герой отримав важке поранення, внаслідок якого помер по дорозі у шпиталь.

Звертаємося до родини Анатолія Васильовича: вибачте, що не вберегли і дякуємо за справжнього героя.

Хай рідна земля буде пухом для Анатолія Васильовича. Він завжди буде жити в наших серцях.  

Слава героям – патріотам України!

Повернутись