Вітання до дня Соборності України

22.01.24

Шановні жителі Тульчинського району!

 

Щиро вітаю  вас із величним  українським державним святом – Днем Соборності України! 105 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки. Ця подія стала символом національної єдності, історичною перемогою нашої держави, яка століттями борoлася за свoю територіальну цілісність і незалежність.

Тож вшануймо нині усіх синів і доньок України, які віддали своє життя за неї, хто й донині на варті її територіальної цілісності та духовної єдності.

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.
            Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Тульчинщини та України! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.  

 

Голова районної ради                                                Василь Неборецький

Повернутись