21 листопада - День Гідності та Свободи!

21.11.22

День Гідності та Свободи для українців – це не просто слова, а суспільна свідомість, побудова демократичної держави з європейськими цінностями і категоричне несприйняття авторитаризму.

Громадянське суспільство в Україні завжди готове обстоювати базові демократичні свободи та людську гідність. І саме це змушує український народ виходити на вулиці міст і сіл. Революція Гідності – лише перший переможний бій цієї війни.

Починаючи з 2014 року українці щодня захищають свою свободу, а починаючи з лютого 2022 року не лише свободу. Жодна країна світу не вірила в українців, недооцінювали силу національного спротиву, не вірили в те, що покинувши політичні чвари, українці об'єднаються для боротьби за незалежність, що зможуть витримати натиск "другої" армії світу, що утримають оборону на півночі, півдні і сході одночасно. Саме внутрішнє відчуття свободи українців стало однією з ключових перепон на шляху ворогів.

Цього дня вшановують Героїв Небесної Сотні, цього дня згадаймо кожного Героя такої жорстокої війни і поки що незавершеної боротьби…

Українці неймовірні! Все буде Україна!

З повагою

голова районної ради                                  Василь Неборецький

Повернутись