Засідання постійної комісії

19.11.18

19 листопада 2018 року  під головуванням голови постійної комісії І.Подоляка відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, проведення економічних реформ, виробництва товарів народного споживання. Членами постійної комісії розглянуто та рекомендовано на розгляд 27 позачергової  сесії та 28 чергової сесії районної ради 29 проектів рішень.

 Зокрема, заступник голови районної ради Н.Григорьєва проінформувала  членів постійної комісії про роботу районної ради 7 скликання за звітній період.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ю. Дудкевич детально проінформувала членів комісії про програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2018 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Є.Ніколаєнко прозвітувала по питанню затвердження звіту про викнання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та з цілого ряду інших бюджетних питань.

На комісії також було презентовано три проекти районних програм, зокрема:

- Про Комплексну районну програму виконання Тульчинською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2019-2020 роки  проінформував В. Шклярук  – заступник голови райдержадміністрації.

Районний військовий комісар Р.Сватко доповів про районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2019 по 2021 роки.

Н. Загребайленко  - редактор КП «Редакція Тульчинського радіомовлення»

презентувала Програму забезпечення поінформованості населення, розвитку ефірного інформаційного простору у Тульчинському районі та покращення матеріально-технічного забезпечення КП „Редакція Тульчинського радіомовлення” на 2019 - 2020 роки.

Комісією також було розглянуто цілий ряд питань, що стосуються затвердження технічних документацій та комунальні питання.

В роботі комісії брав участь В.В. Чуба – голова районної державної адміністрації.

 

Повернутись