Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради

21.03.23

 

21 березня голова районної ради Василь Неборецький брав участь у розширеному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. У засіданні, яке провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, взяли участь начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, заступники, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.

Відкриваючи засідання Координаційної ради, Вячеслав Соколовий зазначив,  що засідання відбувається на 391 добу героїчного протистояння українського народу російським загарбникам.

 – Іде другий рік повномасштабної війни. Основним завданням органів місцевого самоврядування Вінниччини залишається допомога ЗСУ та забезпечення надійного тилу – зазначив голова обласної Ради, –  Дякую всім територіальним громадам, які підтримують усі ініціативи обласної Ради, обласної військової адміністрації, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та реалізують свої та постійно надають допомогу нашим військовим. Дякую всім, хто підтримує внутрішньо переміщених осіб та допомагає встати на ноги релокованим підприємствам і закладам.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов відзначив злагоджену роботу та згуртованість громад у 2022 році.

Учасники засідання затвердили порядок денний засідання Координаційної ради:

– Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2022 рік. Стратегічні цілі та основні пріоритети соціально-економічного розвитку Вінницької області у 2023 році;

– Про виконання зведеного бюджету Вінницької області за 2022 рік. Основні показники та пріоритети зведеного бюджету Вінницької області на 2023 рік. 

Із інформацією  щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку за минулий рік та стратегічні цілі й пріоритети 2023 року виступили директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації Ігор Цехановський і голова постійної комісії з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування Владислав Скальський.

Про виконання зведеного бюджету Вінницької області за 2022 рік і пріоритети на поточний рік поінформували директор Департаменту фінансів обласної військової адміністрації Микола Копачевський і голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Галина Якубович.

Враховуючи узгоджені пропозиції представників органів місцевого самоврядування та обласної військової адміністрації, Координаційна рада ухвалила низку рішень з розглянутих питань.

 

Повернутись