20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20.02.15

Указом Президента України П.Порошенка від 11 лютого 2015 року № 69 встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначатиметься щорічно 20 лютого.

В Указі зазначається, що це рішення спрямоване на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У важкий для країни час всі наші дії мають бути спрямовані на консолідацію суспільства, мобілізацію на захист державної цілісності, проведення глибоких і позитивних реформ.
Хай память усіх невинно убитих Героїв Небесної Сотні, усіх загиблих воїнів на Сході України згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю та мудрість для збереження власної держави, власної землі. Нехай світло свічок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони навічно будуть жити в нашій памяті.
Слава Героям України! Вічна память Героям!
 
 
 
голова райдержадміністрації        Микола Підболячний
 
голова районної ради                      Олексій Авраменко
Повернутись