Шановні жителі Тульчинського району!

20.08.21

Щиро вітаємо вас з 30-річницею Незалежності України!

     Це свято має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди та миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

     Здобуття незалежності та суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої держави, будь-якого народу, в житті кожної людини. Саме тому День Незалежності, без сумніву – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності.

     Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна багата своєюісторією та культурою, працьовитимилюдьми. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки становлення нашої державності.

     Сьогодні ми переживаємо нелегкі часи, але це загартовує  нас і робить ще сильнішими.

     Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків та нашої   Батьківщини.

    Низько вклоняємося пам’яті тих, хто віддав своє життя за незалежність країни, хто відстоював і відстоює незалежність нашої Батьківщини, заради миру та щасливого майбутнього всіх нас, хтосвоєю щоденною, наполегливою працею прославляє та збагачує громади Тульчинського району, а відтак – нашу державу.

     Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, сили танаснаги в усіх ваших починаннях.

     Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення в ім’я незалежної Української держави!

 

Зі святом вас!

 З Днем Незалежності України!

З повагою,

Голова Тульчинської районної ради                Василь Неборецький     

                                            

Повернутись