23 серпня – День Державного Прапора України!

20.08.21

           Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Наш прапор — це прапор миру, добра і достатку. Він дає надію та надихає до нових звершень, адже ми віримо у велике й гідне майбутнє, яке маємо збудувати разом.

          Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.

             З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

            У цей святковий день ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто в часи великих випробувань йшов у бій під синьо-жовтим прапором та віддавав своє життя за Україну, її волю, за народ!

         Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

             Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України! Нехай небо над Україною знову буде мирним та ясним. Зі святом!

 

Голова Тульчинської районної ради                       Василь Неборецький

Повернутись