Відзначення 30 – річчя Незалежності України

20.08.21

      Сьогодні Україна – європейська держава, вільна та незалежна. Щира любов до неї єднає всіх нас, дає нам енергію рухатись уперед та творити сучасну історію в ім’я прийдешніх поколінь. 

Навіть коли нам важко та здається, що ми зовсім знесилені – маємо пам’ятати, що наш шлях до свободи, миру та демократії є шляхом до успіху та процвітання української держави.  

Ми виховуємо молоде покоління на цінностях Майдану, виборюємо мир на сході України, впроваджуємо реформи, долаємо коронавірус, розвиваємо соціальну сферу, будуємо спроможну державу. 

Ми, українці, є головним та найціннішим потенціалом нашої країни і ми відповідальні за збереження її незалежності. 

      20 серпня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький брав участь у урочистостях присвячених 30 річчю Незалежності України, які відбулися на обласному рівні. 

Почесною відзнакою Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ВІННИЧЧИНОЮ», з нагоди відзначення Незалежності України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено голову громадської організації "Тульчинське районне обєднання учасників АТО"  Харченка Віталія Вікторовича, жителя м. Тульчин.

     За самовіддану працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток, відстоювання інтересів Тульчинського району, активну громадську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України Подяками голови обласної Ради удостоєні депутати:

Дяченко Олег Дмитрович – депутат Вінницької обласної Ради 8 скликання

Мельник Андрій Юрійович – депутат Тульчинської районної ради 8 скликання

Семенюк Лідія Павлівна – депутат Тульчинської районної ради 8 скликання.

     Голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький в ході відзначення заходів до 30 - річчя Незалежності України привітав колективи сільських, селищних, міської рад та жителів громад району.

     За самовіддану працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток, відстоювання інтересів громад, активну громадську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України грамотами Тульчинської районної ради із врученням пам’ятних орденів «НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА» нагороджені голови територіальних громад Тульчинського району:

Весняний Валерій Михайлович – Тульчинський міський голова

Немировський Валерій Федорович – Томашпільський селищний голова

Василишен Володимир Миколайович – Крижопільський селищний голова

Крижанівський Олександр Іванович – Піщанський селищний голова

Горенюк Олександр Петрович – Вапнярський селищний голова

Кривоцюк Микола Миколайович – Шпиківський селищний голова

Кобринчук Микола Миколайович – Брацлавський селищний голова

Резнік Олена Іванівна – Городківський сільський голова

Кирнасівський Олексій Петрович -  Студенянський сільський голова

     З нагоди 30-ї річниці Незалежності України за вагомий внесок у розвиток громад, професійність та активну громадську позицію грамотами Тульчинської районної ради також нагороджено представників територіальних громад Тульчинського району:

Бузіка Анатолія Степановича – ветерана органів місцевого самоврядування та державної служби

Пукаса Віталія Миколайовича – фізичну особу-підприємця – Тульчинська територіальна громада

Баланову Валентину Василівну – лікаря-інфекціоніста інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Тульчинська ЦРЛ» Тульчинської міської ради

Плетенчук Тетяну Павлівну – начальника управління земельних ресурсів, благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради

Мовчан Марію Йосипівну – завідуючу фельдшерським пунктом с. Богаків комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брацлавської селищної ради

Тимчишену Наталію Дмитрівну – керуючу справами виконавчого комітету Крижопільської селищної ради

Кубаль Вікторію Трохимівну – майстриню художньої вишивки, заслуженого працівника культури України – Городківська територіальна громада

Ратушняка Дмитра Сергійовича – студента Київської академії мистецтв імені Івана Бойчука – Піщанська територіальна громада

Монастирську Вікторію Миколаївну – начальника фінансового управління Студенянської сільської ради

Мельник Світлану Миколаївну – директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Липівка» - Томашпільська територіальна громада

Сідлецького Станіслава Боліславовича – старосту Колоденського старостинського округу Вапнярської селищної ради.

 

Повернутись