Засідання постійних комісій

20.08.18

16 серпня 2018 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. В комісіях брали участь заступник голови районної ради Н.Григорьєва, заступник голови районної державної адміністрації В.Глізнєцов.

До порядку денного комісій внесено ряд питань, зокрема:

 1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень.
 2. Про хід виконання районної програми «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян на 2016 – 2020 роки»
 3. Звіт постійної комісії районної ради з питаньосвіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю.
 4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
 6. Про затвердження звітупро виконання районногобюджету за І півріччя 2018року.
 7. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 8. Про виконання Державного Гімну України в середніх учбових закладах Тульчинського району.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення,що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства на території Крищинецької сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 48,8235 га.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,що перебуває у власності Танасюка Олександра Васильовича для ведення особистого селянського господарства на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площею 1,5 га.
 11. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування Тульчинського району.
 12. Про утворення комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр».
 13. Про затвердження Статуту та Передавального акту Комунального підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня».
 14. Про затвердження Статуту та Передавального акту КП «Тульчинська районна стоматологічна поліклініка».
 15. Про передачу легкового автомобіля з балансу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на баланс КП «Тульчинська районна центральна лікарня»
 16. Про надання дозволу районній раді на зміну умов договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул. Миколи Леонтовича,1 м. Тульчин з Тульчинською міською радою.
 17. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на внесення змiн до умов договору оренди нежитлового приміщення адмiнiстративної будiвлi (примiщення бiолабораторiї).
 18. Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування на укладання договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі (приміщення біолабораторії).
 19. Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договору оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру.
 20. Про списання майна, закріпленого за Тульчинською центральною районною лікарнею.
 21. Про списання майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального підприємства “Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури”.
 22. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2017 року №302 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради».
 23. Про звернення депутатів Тульчинської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
 24. Про звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
 25. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які запропоновані на розгляд чергової 26 сесії районної ради.

Повернутись